-
Mara replied to the topic "Site-uri" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Da, fix aceeași impresie o am și eu :)) M-am mutat recent pe freemium, încă mă acomodez și testez ce funcționează pentru mine, dar sincer nu mi se pare rău deloc până acum. E diferit ca dinamică, dar are și… Read more»