-
Mara replied to the topic "Voi cum reușiți să vă păstrați energia și vibe-ul zilnic?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Heeey :* Sincer, si mie imi este destul de greu sa ma culeg in unele zile nasoale, insa ce ma ajuta pe mine cel mai mult e muzica. Daca am o zi proasta, imi dau muzica o idee mai tare… Read more»