• Mara replied to the topic "Februarie vs ianuarie – cum merge la voi?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    hello :* pentru mine ianuarie a mers bine, insa din februarie incepand lucrurile simt putin ca stagneaza. sunt mai multe zile slabe ca de obicei, indiferent cat de activa sunt eu. ma gandesc ca acum e o idee mai greu…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont