• GinaM replied to the topic "Ati reusit sa economisiti"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    heei, si eu sunt de aceeasi parere cu ce au zis fetele, si cam asta ne zic si cei de la studio 20, cel mai bine e sa iti iei un apartament sau o casa a ta si eventual o…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont