• GinaM replied to the topic "Studio20 sau Standard Studio?"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    Bunaa. Eu sunt la studio 20 de aproape un an. Super mi se pare. Probleme cu platile n-am avut niciodata. Echipa e chiat ok, am suport tot timpul , cursuri de engleza etc. De ceilalti nu stiu sa ti spun…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont