-
Iris replied to the topic "Tura de noapte" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu zic sa mai ai rabdare. Si eu am facut mutarea acum cateva luni si desi a durat putin pana sa vad o diferenta chiar a meritat. Nu m-as mai intoarce pe tura de zi.
Iris replied to the topic "Tura de noapte" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu zic sa mai ai rabdare. Si eu am facut mutarea acum cateva luni si desi a durat putin pana sa vad o diferenta chiar a meritat. Nu m-as mai intoarce pe tura de zi.