• Jessie replied to the topic "Ajutor, va rog frumos!"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    daca nu gasesti in focsani, poti incerca si de acasa, sau eu am aplicat la Studio20 si cam in toate studiourile lor am primit si posibilitatea de relocare, mi-au dat cazare gratuita pana am putut eu sa imi platesc chirie…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont