-
Jessie replied to the topic "Studio20 sau Standard Studio?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu aleg Studio20 pentru ca mi-a placut foarte mult de la inceput si mereu m-am simtit validata si mi-au dat increderea necesara pentru a ajunge modelul de top ce mereu mi-am dorit sa fiu