• Jessie replied to the topic "Fara contract?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    cred ca cel mai bine este sa ai un contract, pentru ca asa pe promisiuni nu ai nicio siguranta, am tot auzit fete care au patit asa, nu este singura ea. Dar nici nu au ce sa faca in privinta…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont