• Jessie replied to the topic "Mie imi merge bine de acasa"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    eu am facut si independent si cu studio, imi este mult mai usor cu studio pentru ca imi pastrez un program si chiar daca lucrez dintr-o camera, imi da altfel impresia de job si responsabilitate sa merg mereu undeva la…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont