-
Jessie replied to the topic "Mie imi merge bine de acasa" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
eu am facut si independent si cu studio, imi este mult mai usor cu studio pentru ca imi pastrez un program si chiar daca lucrez dintr-o camera, imi da altfel impresia de job si responsabilitate sa merg mereu undeva la… Read more»