-
Jessie replied to the topic "Cum planuiti sa lucrati de revelion si perioada asta de sarbatori?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
la mine de craciun a mers chiar foarte bine, pe 24, pe 25 am primit doar urari de craciun fericit :))
Jessie replied to the topic "Cum planuiti sa lucrati de revelion si perioada asta de sarbatori?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
la mine de craciun a mers chiar foarte bine, pe 24, pe 25 am primit doar urari de craciun fericit :))