-
Krisztyna replied to the topic "Fata cu sparanghelul" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Da, si mie mi se pare tare rau, e foarte frumoasa, dar trebuia sa ramana la videochat, sa nu se bage in gura oamenilor cu politica asta, ca lumea e rea.. Macar pe ce face la videochat e ff buna