-
MallorieR replied to the topic "Studio 20-informatii" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, eu colaborez cu ei de 3 ani si nu am niciun motiv sa ma plang, imi merge super bine. Trainerii sunt super de treaba si te ajuta oricand, e un mediu de lucru foarte placut. Impresia generala este ca… Read more»