-
MallorieR replied to the topic "Concursuri videochat" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, si eu sunt pusa pe ala de la LJ, cel de la F4F mi se pare foarte greu de castigat, asa cum a mentionat si Sabrina.
MallorieR replied to the topic "Concursuri videochat" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, si eu sunt pusa pe ala de la LJ, cel de la F4F mi se pare foarte greu de castigat, asa cum a mentionat si Sabrina.