-
MallorieR replied to the topic "Sa mi iau iphone 13?" – Acum o săptămână, 5 zile
Si eu am tot iphone 13 si se merita. Face niste poze bomba, ca sa nu mai zic de modul cinematic de la video… bomba!
MallorieR replied to the topic "Sa mi iau iphone 13?" – Acum o săptămână, 5 zile
Si eu am tot iphone 13 si se merita. Face niste poze bomba, ca sa nu mai zic de modul cinematic de la video… bomba!