-
PatriciaP replied to the topic "Cum va luati concediu" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
O saptamana e cam mult, dar daca ramai in touch cu ei prin mesaje sau videocall nu vad ce ar merge rau 🙂 Ai nevoie si tu de concediu pana la urma…
PatriciaP replied to the topic "Cum va luati concediu" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
O saptamana e cam mult, dar daca ramai in touch cu ei prin mesaje sau videocall nu vad ce ar merge rau 🙂 Ai nevoie si tu de concediu pana la urma…