• PatriciaP replied to the topic "Sa fac de acasa de sarbatori?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Ai aparatura necesara? Daca e asa, se merita… daca nu, eu am ales sa lucrez pe zi de Revelion si pe noapte de Craciun ca si muncesc dar sa fiu si alaturi de cei dragi :)) O sa fiu obosita,…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont