Forum Replies Created
|
RE: Adevar sau miniciuna Buna Ella, pentru mine a fost un super long road. Ca model independent, toată lumea stie ca încasările mele nu vor fi foarte mari intr un timp foarte scurt ca acelor modele care lucrează intr un studi... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: un singur nume LJ Ideea e sa fie disponibil numele pe care îl vrei. Știu ca trebuie o anumită suma de încasări/rating-uri și ore petrecute online. Trebuie de dat email la support, aia din model center zici ca s pe alta... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Live de pe telefon Mie mi se pare ca am mult mai puțin trafic. A fost o perioada când intram live de pe telefon pe balcon/mașina/când conduceam/McDonalds și făceam king mare. Acum mi se pare ca merge mai prost decât pe ... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |