• Sophie replied to the topic "Mediul de lucru in studio"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    Buna Gabi! Depinde de studio, sunt sigura ca nu toate au o atmosfera placuta. Eu am avut ceva noroc sa gasesc in craiova la s20 niste persoane mai simpatice :)) dar trebuie sa vezi si cat de serioasa este echipa….   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont