-
Sophie replied to the topic "Voi ati luat vreodata teapa de la membri?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Buna, am patit si eu tepe dinastea cand lucram singura de acasa 🙁 se intampla. Eu ma cam saturasem sa ma ocup de tot singura asa ca m-am dus la un studio sa ma ajute ei. Aici ii prind ei… Read more»