Forum Replies Created
|
RE: Voi ce ati facut cu banii din videochat? Buna, eu personal mi-am pus in fiecare luna deoparte din banii obtinuti din videochat si am reusit sa ajung la o suma frumusica. As vrea sa o investesc intr-un apartament la munte, sau sa mai astept s... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
Page 3 / 3
Prev