Forum Replies Created

RE: Voi ce ati facut cu banii din videochat?

Buna, eu personal mi-am pus in fiecare luna deoparte din banii obtinuti din videochat si am reusit sa ajung la o suma frumusica. As vrea sa o investesc intr-un apartament la munte, sau sa mai astept s...

In forum Bani videochat

5 ani ago
Page 3 / 3