-
Sophie replied to the topic "Ture de zi sau de noapte" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Buna Gabriela! Și eu am avut ocazia să lucrez atât pe tura de zi, cât și pe cea de noapte. Personal, prefer tura de noapte deoarece am observat că traficul este mai mare și câștigurile sunt mai bune. Noaptea sunt… Read more»