• Sophie replied to the topic "Ture de zi sau de noapte"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    Buna Gabriela! Și eu am avut ocazia să lucrez atât pe tura de zi, cât și pe cea de noapte. Personal, prefer tura de noapte deoarece am observat că traficul este mai mare și câștigurile sunt mai bune. Noaptea sunt…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont