• Gina Mence replied to the topic "Munca de sarbatori"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Da, eu lucrez de sarbatori! De obicei, e o perioada foarte buna, membrii sunt mai generosi si atmosfera e super relaxata. Imi place sa adaug decor festiv, sa port tinute tematice si sa creez o vibe de sarbatoare in camera….   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont