-
Gina Mence a răspuns pe subiectul Ce va da inapoi ? în forumul Modele de videochat Acum 2 ore, 27 de minute
cel mai greu este cu ce gandesc oamenii din jur despre acest job, e foarte obositor sa auzi mereu aceleasi idei invechite. cu cei de pe site m-am obisnuit, ei isi incearca sa obtina cat mai multe chestii pe cat mai putini bani, depinde mult de tine cum gestionezi situatiile astea.
-
Gina Mence a răspuns pe subiectul Munca de 1Mai în forumul Modele de videochat Acum 2 ore, 27 de minute
Buna…si eu voi lucra de 1 Mai, mereu am lucrat. A fost destul de multa activitate pe site-uri
-
Gina Mence a început subiectul De Paște… lucrați sau luați pauză? pe forumul Modele de videochat Acum 2 ore, 28 de minute
Bună, fetelor 🤍
Se apropie Paștele și sunt curioasă cum vedeți voi perioada asta…
Vă luați liber să stați cu familia sau intrați online?
Pentru că, sincer, am observat că uneori poate fi destul de profitabil… dar în același timp parcă simți și nevoia de pauză și timp “normal”.Eu sunt puțin între două lumi 😅
Pe de o parte mă gândesc că e momen…[Citește mai mult] -
Gina Mence a început subiectul Voi cum reușiți să vă păstrați energia și vibe-ul zilnic? pe forumul Modele de videochat Acum 2 luni
Bună, fetelor 🤍
Am și eu o curiozitate și chiar aș avea nevoie de niște perspective diferite…
Voi cum reușiți să vă mențineți energia și starea aia bună zilnic?
Nu mă refer la zilele alea în care totul merge perfect… ci fix la cele în care n-ai chef de nimic, ești obosită sau pur și simplu nu ai vibe.Mi se pare că în domeniul nostru contează…[Citește mai mult]
-
Gina Mence a răspuns pe subiectul Cum vă fidelizați membrii? în forumul Modele de videochat Acum 2 luni
si eu sunt de aceeasi parere. un prg constant, conversatii mai deep, imi tin promisiunile daca stabilim ceva, ma mai ajuta si social media (contul meu de model) sa tinem legatura si extra.
-
Gina Mence a răspuns pe subiectul Nu fac banii din chat în forumul Anunturi videochat Acum 2 luni, 2 săptămâni
Test
-
Gina Mence a început subiectul Voi cum v-ați schimbat viața de când ați început să lucrați în studio? pe forumul Bani videochat Acum 2 luni, 2 săptămâni
Bună, fetelor 🤍
Sunt curioasă de experiențele voastre reale… eu simt că de când lucrez aici am devenit mai sigură pe mine, mai organizată și parcă am alt control asupra vieții mele.Nu zic că e totul perfect, dar clar e o diferență mare față de cum eram înainte 😅
Voi ce ați simțit că s-a schimbat cel mai mult la voi?
Financiar? Ment…[Citește mai mult]