-
Gina Mence replied to the topic "Cât de important este feedback-ul membrilor pentru voi?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hei! Feedback-ul negativ poate durea, dar încerc să nu-l iau personal. Reflectez puțin, îmi dau seama dacă pot îmbunătăți ceva, iar apoi merg mai departe. Nu toți membrii se potrivesc cu stilul meu și e ok! 💖