-
Gina Mence replied to the topic "Sunt curioasa… voi cum va pastrati vibeul pozitiv in camera?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hey fetelor!😄Și eu am zile în care simt că n-am niciun chef, dar încerc să nu las starea aia să mă țină pe loc. De obicei, pun muzică cu beat rapid, mă machiez chiar și când nu simt nevoia și… Read more»