• Mara replied to the topic "Fara contract?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Da, din păcate se întâmplă des. Eu n-aș lucra niciodată fără contract sau măcar un acord clar scris, pentru că fără acte nu ai nicio protecție și riști exact situația asta. Dacă un studio e serios, nu are nimic de…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont