-
Gina Mence replied to the topic "Cum ati inceput anul?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
da, si la mine luna trecuta a fost mai dificila, dar vad ca acum, in februarie, a inceput sa fie mai bine. mult spor!
Gina Mence replied to the topic "Cum ati inceput anul?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
da, si la mine luna trecuta a fost mai dificila, dar vad ca acum, in februarie, a inceput sa fie mai bine. mult spor!