-
Evelline replied to the topic "Atmosfera de studio ca model" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
hello, si eu tot la studio20 sunt. e o super atmosfera, toti sunt foarte draguti, chiar ma consider norocoasa
Evelline replied to the topic "Atmosfera de studio ca model" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
hello, si eu tot la studio20 sunt. e o super atmosfera, toti sunt foarte draguti, chiar ma consider norocoasa