Atmosfera de studio...
 
Notifications
Clear all

Atmosfera de studio ca model

4 Posts
4 Users
0 Reactions
2 Views
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
Topic starter
 
[#1592]

Buna fetelor! Eram curioasa cate fete de pe aici lucreaza la studio si ce atmosfera au acolo. Eu ma simt cumva norocoasa ca am multe fete de treaba unde lucrez si radem foarte des. Deci, la voi cum e? 😀


 
Posted : 26/03/2024 1:48 pm
(@sophiel)
Posts: 275
Reputable Member
 

Buna Kiara! Eu am un vibe super aici la 20 😀 Avem multe persoane super de treaba si la modele si la staff. Suntem mai uniti asa de fel si incercam mereu sa ne gandim cum sa evoluam impreuna. Pupici x


 
Posted : 28/03/2024 2:09 pm
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 439
Honorable Member
 

heeeey :* Eu lucrez la Studio20 și chiar mă simt norocoasă, sincer. Am colege cu care rezonez super bine, povestim des în pauze, râdem și ne motivăm reciproc, atmosfera e foarte faină și relaxată


 
Posted : 16/02/2026 7:56 pm
(@evellineclair)
Posts: 241
Reputable Member
 

hello, si eu tot la studio20 sunt. e o super atmosfera, toti sunt foarte draguti, chiar ma consider norocoasa


 
Posted : 27/02/2026 4:22 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont