-
Evelline replied to the topic "Relatia cu fetele din studio" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hello, eu incerc sa-mi vad mai mult de treaba mea, nu prea am timp sa vbesc cu colegele, dar relatiile sunt ok cu toata lumea, fetele sunt foarte dragute.
Evelline replied to the topic "Relatia cu fetele din studio" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hello, eu incerc sa-mi vad mai mult de treaba mea, nu prea am timp sa vbesc cu colegele, dar relatiile sunt ok cu toata lumea, fetele sunt foarte dragute.