-
Evelline replied to the topic "Studiouri de videochat severe" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna, eu lucrez de mai multi ani la studio 20. Nu e un studio sever, insa, bineinteles, exista niste reguli ce trebuiesc respectate ptr buna functionare a lucrurilor. Nu mi se pare exagerat cu nimic. Nu stiu in alte parti… Read more»