• Ioanam posted a new topic "Mie imi merge bine de acasa"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    Buna, girlz, Mie sa stiti ca imi merge bine de acasa, desi vad ca parerea este cam contra pe aici. Bine, nu pot compara exact cu castigurile dintr-un studio, dar e decent. Nu fac mii de dolari pe luna, dar…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont