-
Ioanam replied to the topic "Fotograf – caut modele sau colaborare cu studio" – Acum o săptămână
Da, si eu as fi interesata, da-mi si mie un pm! Mersi!
-
Ioanam replied to the topic "Studio sau acasa? Pro/ contra" – Acum o săptămână
Hello girls, eu sunt clar contra videochat de acasa, se castiga mult mai putin si oricum trebuie sa iti iei tu toate alea. Pe cand la studio ai toate dotarile, castigi multi bani, iti faci un nume. Aia e, dai… Read more»
-
Ioanam replied to the topic "Am fost la interviu" – Acum o săptămână
Da, si eu am auzit numai lucruri bune despre Studio 20, sunt super profesionisti, nu degeaba au studiouri in toata lumea. Am aflat mai nou ca au deschis si in Cehia, la Praga, e orasul meu preferat <3
-
Ioanam replied to the topic "Camera voastra" – Acum o săptămână
Da, eu consider camera de studio la fel ca si camera mea de acasa, unde dorm. Daca acasa schimb asternuturile si mereu aduc un buchet de flori mai ales noaptea, cand dorm, la munca imi place sa am o anumita… Read more»
-
Ioanam replied to the topic "Machiaj" – Acum o săptămână
Hello,
Eu nu am o marca preferata, insa am o nuanta preferata: rosu inchis, foarte aprins. Mi se pare ca ma prinde foarte bine, arata multa incredere si am acelasi succes cu el si in timpul liber, si la studio.
-
Ioanam replied to the topic "Fara contract?" – Acum o săptămână
Va multumesc pentru raspuns girlz! :-*
-
Ioanam replied to the topic "Muzica aduce mai mult trafic?!" – Acum o săptămână
Da, e foarte misto mai ales Weeknd, rupe cu ultima piesa scoasa! Binding lights
-
Ioanam replied to the topic "Lenjerie sexy – sugestii" – Acum o săptămână
Wow, am intrat si eu acum si vad ca au inclusiv open panties! Cred ca ii fac o surpriza dulce iubitului meu :”)
-
Ioanam replied to the topic "2 studiouri noi ACM by Studio 20" – Acum o săptămână
Ce tare, nice, Studio 20 se dezvolta fff bine, mai ales in BucuRESTI!
-
Ioanam replied to the topic "Solar" – Acum o săptămână
Nu e nicio problema cu alunitele, eu am chiar pe sani :”) si nu am avut niciodata probleme
-
Ioanam replied to the topic "Loredana Chivu face video chat?" – Acum o săptămână
Buna, Anita,
Haha, ce tare! Nu stiam ca mai face, eu stiam ca asa s-a lansat. Acum vad ca e manager studio. Sa fie sanatoasa!
-
Ioanam replied to the topic "Vreau sa fac videochat" – Acum o săptămână
@arielle, si eu am auzit lucruri bune de studio 20 si acum ca zici asta cu sumele asa mari… cred ca o sa incerc si eu. Dar e concurenta mare, e greu la interviu?
-
Ioanam replied to the topic "HELP! Cum setez programul?" – Acum o săptămână
Da, e destul de intuitiv cu schedule, dar sa ai grija ca intervalul respectiv sa nu fie foarte aglomerat. Si daca ai deja cativa membrii fideli, programeaza-te mereu cam la aceasi ora cand intra si ei. Puup!
-
Ioanam replied to the topic "asa da!" – Acum o săptămână
Ce mistoooo e fataa! Jos palaria pt ea si pt voi, fetelor, daca sunteti la fel. @anita93, si eu ascult Beyonce! puup
-
Ioanam replied to the topic "placa de par si makeup profi recomandari?" – Acum o săptămână
Buna, sa stii ca eu am intalnit tot felul de barbati carora le place natural, probabil s-au saturat si ei de macheate si nenaturale. Deci eu zic sa nu te mai stresezi chiar atat, unul mi-a zis chiar ca am… Read more»
-
Ioanam replied to the topic "Studiouri cuplu constanta" – Acum o săptămână
Hello, mada! Eu ti-as recomanda sa nu faci in cuplu, e mai bine tu singura, castigi muult mai multi bani, iti spun din experienta! Te pup si succes! :*
-
Ioanam replied to the topic "Ati vazut asta?" – Acum o săptămână
Hello, Ginuts! Sunt umpic umflate cifrele, dar cred ca sunt pe acolo. Nu ar fi o industrie asa successfull daca nu s-ar invarti atatia bani (wink)
-
Ioanam posted a new topic "Mie imi merge bine de acasa" – Acum o săptămână
Buna, girlz, Mie sa stiti ca imi merge bine de acasa, desi vad ca parerea este cam contra pe aici. Bine, nu pot compara exact cu castigurile dintr-un studio, dar e decent. Nu fac mii de dolari pe luna, dar… Read more»
-
Ioanam posted a new topic "Lumina" – Acum o săptămână
Hey, girlz, Fac videochat de acasa si nu prea bate lumina ok in dormitor, doar la anumite ore cand nu sunt membrii pe site, din pacate. Asa ca as avea nevoie de o lumina pe care sa o pot sa… Read more»
-
Ioanam posted a new topic "Fara contract?" – Acum o săptămână
Buna, vi s-a propus vreodata sa faceti videochat fara contract legal semnat? Mi-a povestit o prietena ca ei i s-a promis 1400 de lei pentru o saptamana de videochat intr-un studio de apartament din Bacau, dar n-a semnat nimic. Acum… Read more»