-
Samira posted a new topic "Ce parere aveti de show-urile outdoor?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
In ultima perioada mai exact cam de 1 luna am experimentat in fiecare zi show-uri in aer liber atat din spatii publice mai ferite (parc, gradina, padure etc) cat si din transportul in comun, benzinarie, masina. Am observat ca traficul… Read more»