• Ioanam replied to the topic "Vreau sa fac videochat"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    @arielle, si eu am auzit lucruri bune de studio 20 si acum ca zici asta cu sumele asa mari… cred ca o sa incerc si eu. Dar e concurenta mare, e greu la interviu?

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont