-
Ioanam replied to the topic "Camera voastra" – Acum 2 săptămâni
Da, eu consider camera de studio la fel ca si camera mea de acasa, unde dorm. Daca acasa schimb asternuturile si mereu aduc un buchet de flori mai ales noaptea, cand dorm, la munca imi place sa am o anumita… Read more»