• Ioanam replied to the topic "Am fost la interviu"Acum 2 săptămâni

    Da, si eu am auzit numai lucruri bune despre Studio 20, sunt super profesionisti, nu degeaba au studiouri in toata lumea. Am aflat mai nou ca au deschis si in Cehia, la Praga, e orasul meu preferat <3

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont