• Ioanam replied to the topic "Studio sau acasa? Pro/ contra"Acum 2 săptămâni

    Hello girls, eu sunt clar contra videochat de acasa, se castiga mult mai putin si oricum trebuie sa iti iei tu toate alea. Pe cand la studio ai toate dotarile, castigi multi bani, iti faci un nume. Aia e, dai…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont