-
Nani Petrescu replied to the topic "Zile libere" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna, de acord cu Mallorie aici, imi merge mai bine in weekend. Eu am liberele luni si marti pentru ca urasc conceptul de luni dimineata, aia e ziua mea de uitat pe geam cum pleaca oamenii la munca :))