Notifications
Clear all

Zile libere

8 Posts
7 Users
0 Reactions
5 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#659]

Hei fetelor, voiam sa va intreb voi ce zilele libere din saptamana va luati? In timpul saptamanii sau in weekend si de ce?


 
Posted : 12/11/2021 11:26 am
(@mallorier)
Posts: 89
Estimable Member
 

Buna, eu am liber marti si miercuri. Niciodata nu am avut liber in weekend, mi se pare ca imi merge mai bine sambata si duminica fata de restul saptamanii 😀


 
Posted : 12/11/2021 11:30 am
(@nana-38)
Posts: 17
Eminent Member
 

Buna, de acord cu Mallorie aici, imi merge mai bine in weekend. Eu am liberele luni si marti pentru ca urasc conceptul de luni dimineata, aia e ziua mea de uitat pe geam cum pleaca oamenii la munca :))


 
Posted : 12/11/2021 3:04 pm
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

eu am marti si joi liber. la fel in weekend chiar merge bine.


 
Posted : 16/11/2021 2:15 pm
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
 

Idem, si eu tot marti si joi. N-ai de ce sa iti iei liber in weekend cand traficul curge bomba atunci


 
Posted : 16/11/2021 2:19 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

marti, joi


 
Posted : 17/11/2021 5:49 pm
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 

Ma gandeam eu ca e mai bine sa lucrezi in weekend, momentan inca sunt pe ganduri daca sa mi iau in continuare zilele libere legate sau separat. Multuu


 
Posted : 17/11/2021 5:49 pm
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

Cel mai bine este sa ai zilele libere separat, daca le unesti deja uita toti membrii de tine :((


 
Posted : 01/12/2021 9:32 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont