-
PatriciaP replied to the topic "Cum a fost de Revelion?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu personal mai mult am facut de Craciun… :)) Si de Rev a fost ok, dar nu a fost asa bine cum ma asteptam.
PatriciaP replied to the topic "Cum a fost de Revelion?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu personal mai mult am facut de Craciun… :)) Si de Rev a fost ok, dar nu a fost asa bine cum ma asteptam.