Cum a fost de Revel...
 
Notifications
Clear all

Cum a fost de Revelion?

2 Posts
2 Users
0 Reactions
2 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#770]

Bunaa fetelor, voua cum vi s-a parut de revelion? Mie asa si asa. Adica am facut destul de mult pentru cat am stat, dar parca fata de anii trecuti mai putin


 
Posted : 05/01/2022 9:46 am
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
 

Eu personal mai mult am facut de Craciun... :)) Si de Rev a fost ok, dar nu a fost asa bine cum ma asteptam.


 
Posted : 05/01/2022 10:40 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont