Notifications
Clear all
Topic starter
Bunaa fetelor, voua cum vi s-a parut de revelion? Mie asa si asa. Adica am facut destul de mult pentru cat am stat, dar parca fata de anii trecuti mai putin
Posted : 05/01/2022 9:46 am
Eu personal mai mult am facut de Craciun... :)) Si de Rev a fost ok, dar nu a fost asa bine cum ma asteptam.
Posted : 05/01/2022 10:40 am