-
nicole replied to the topic "lucrati de revelion?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna fetelor la voi cum merge luna aceasta ? La mn nu a fost niciodata atat de slab , practic sa stau degeaba ore intregi ….
nicole replied to the topic "lucrati de revelion?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna fetelor la voi cum merge luna aceasta ? La mn nu a fost niciodata atat de slab , practic sa stau degeaba ore intregi ….