-
nicole replied to the topic "Cam Splitter" – Acum o săptămână, 1 zi
Hello ! Cum ai rezolvat cu splitter-ul ? ca si eu vreau sa stau pe mai multe site-uri si mi se blocheaza camera
-
nicole replied to the topic "Incasari inceput de Octombrie" – Acum o săptămână, 1 zi
Da din pacate e foarte ciudat ….sa speram ca isi va reveni deoarece este foarte frustrant
-
nicole replied to the topic "Octombrie" – Acum o săptămână, 1 zi
Hello Brianna! E foarte dubios… nu am avut niciodata o perioada atat de proasta si sunt de 10 ani in domeniu .Am inceput sa imi caut alt job intre timp.
-
nicole replied to the topic "Recomandare studio care lucrează și pe fetish" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna fetelor ! ce parere aveti despre rich girls studio?
-
nicole replied to the topic "Încasări în studio de videochat" – Acum o săptămână, 1 zi
Multumesc fff frumos Delaney esti o scumpa! M-am mai linistit
-
nicole replied to the topic "Încasări în studio de videochat" – Acum o săptămână, 1 zi
Ce program de lucru au cei de la ACM? Cum sunt turele?Merci
-
nicole replied to the topic "Comision Studio de videochat" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna Fetelelor ! Am fost la interviu la doua studiouri de fetish livecam si posh si mi au spus ca trebuie sa mi deschid firma si sa am contabil deoarece trebuie sa mi platesc taxele impozit din cei 50 la… Read more»
-
nicole replied to the topic "Social Media" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna Fetelor ! Ce studio de videocaht imi recomandati? ACM studio sau Best studios?
-
nicole replied to the topic "Încasări în studio de videochat" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna Fetelor ! Ma bate gandul sa ma bag la un studio deoarece vad ca acasa e din ce in ce mai slow … Ce studio imi recomandati in Bucuresti care sa fie ok ? Merci !
-
nicole replied to the topic "Încasări în studio de videochat" – Acum o săptămână, 1 zi
Ai dreptate , pe dominare se fac banuti mai putini decat pe nude .In cazul meu nu prea am rabdare sa stau 8 ore online .Daca vad ca in primele 3-4 ore nu mi merge mai stau maxim o ora… Read more»
-
nicole replied to the topic "Ianuarie" – Acum o săptămână, 1 zi
Foarte slab … sa speram ca si va reveni in partea a doua a lunii
-
nicole replied to the topic "lucrati de revelion?" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna fetelor la voi cum merge luna aceasta ? La mn nu a fost niciodata atat de slab , practic sa stau degeaba ore intregi ….
-
nicole replied to the topic "incasari in vara" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna fetelor ! Voua cum va merge vara? La mine este f slab ….. incepand cu sf lunii mai inceput de iunie ….
-
nicole posted a new topic "incasari" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna fetelor ! cum va merge in ultima luna ? la mine e f slow …..abia fac 20-30 dolari pe zi