• Jessie replied to the topic "cea mai scumpa jucarie"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    cred ca cele mai scumpe sunt domi si nora, iar acum mai am in plan inca o jucarie, dar este 800 de lei :))

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont