-
Samira replied to the topic "Octombrie" – Acum 2 săptămâni
E intradevar o perioada destul de proasta dar isi va reveni sigur, sunt optimista. In fiecare an a fost la fel noiembrie si decembrie au fost cele mai bune luni din an
Samira replied to the topic "Octombrie" – Acum 2 săptămâni
E intradevar o perioada destul de proasta dar isi va reveni sigur, sunt optimista. In fiecare an a fost la fel noiembrie si decembrie au fost cele mai bune luni din an