-
Sophie replied to the topic "Atmosfera de studio ca model" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Buna Kiara! Eu am un vibe super aici la 20 😀 Avem multe persoane super de treaba si la modele si la staff. Suntem mai uniti asa de fel si incercam mereu sa ne gandim cum sa evoluam impreuna. Pupici… Read more»