Notifications
Clear all

cheltuieli

5 Posts
5 Users
0 Reactions
3 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#1068]

heei, voi pe ce spargeti cei mai multi bani? de multe ori ma trezesc la final de luna ca am cheltuit o gramada, dar nu stiu pe ce:))) crd ca o sa incep sa mi pun totul pe foaie sa mai fac economie


 
Posted : 06/05/2022 8:32 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Bunaa, eu din ce am observat cheltui cei mai multi bani pe haine, unde se duc undeva la 10-15% din ce fac pe lună pentru că îmi place să schimb cât pot de des ținutele pe care le folosesc în show-uri, pentru a avea cât mai multe ”surprize” pentru membrii mei. În rest, cred că cea mai mare parte se duce pe mâncare, uber, și alte chestii din astea uzuale


 
Posted : 06/05/2022 8:51 am
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Eu planuiesc sa platesc un organizer. Am cunoscut o femeie care isi organizeaza si ultimul leu in Google Sheets si cred ca daca noi am face asta, la ce castiguri avem...ar fi altceva


 
Posted : 09/05/2022 1:22 pm
(@beatriz)
Posts: 206
Estimable Member
 

O idee extrem de buna asta cu organizer-ul. Pana la urma ca sa ramanem cu ceva la finalul zilei trebuie sa avem un buget si sa vedem clar pe ce se duc banii pe care ii facem. Altfel cheltuim aici 5 lei, aici 50, aici 500 si dupa ne gandim "unde s-au dus toti banii pe care i-am facut luna asta?"


 
Posted : 09/05/2022 1:31 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

buna intrebare :))


 
Posted : 10/05/2022 11:17 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont