Heeei, fetelor, am si eu o intrebare catre voi. Voiam sa imi deschid un cont de economii separat ca sa pot sa imi pun o parte din bani si sa aiba si putina dobanda. Ce banci recomandati pentru asta? Sau ce banci folositi pentru conturile voastre de economii?
Du-te la Allianz, te lamureste cineva acolo mai bine 🙂
Eu am cont la Ing și sunt foarte mulțumită ! Recomand !